O nas

KKL-STUDIO to sprawdzona i trwała marka w branży poligraficznej.

Proponujemy Państwu najwyższej jakości druk i grafikę. Pewnie nie raz, może nawet nieświadomie spotkali się Państwo z wykonywanymi przez nas projektami. Znajdziecie nas Państwo nie tylko na terenie Niepołomic.

Dbamy o dobrą renomę firmy i satysfakcję klientów. Wszystkie projekty i zlecenia wykonujemy terminowo, rzetelnie. Mamy doświadczenie, które pozwala nam dostarczać Klientom najlepsze jakościowo wydruki. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie.

Pracowników KKL-STUDIO cechuje kreatywność i zaangażowanie wkładane w pracę. Każde, nawet najmniejsze zlecenie traktujemy jak nowe wyzwanie, w którym możemy się sprawdzić. Z uwagą wysłuchujemy pomysłów i uwag, które przedstawiają nasi Klienci. Staramy się je właściwie realizować. Ale drukarnia to nie tylko ludzie.

KKL-STUDIO to przede wszystkim kompletny, stale rozwijany i wzbogacany park maszynowy, który zawiera m. in. plotery drukujące, tnące, laminatory, trymery, zgrzewarki... - zapewnia to wysoki potencjał produkcyjny. Podążamy za zmieniającymi się trendami, stale wzbogacamy naszą ofertę, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klienta. Wykonujemy ulotki, grafiki, plakaty, wizytówki, banery, katalogi, notesy, gazetki reklamowe. Zajmujemy się drukiem i przygotowaniem reklam zewnętrznych, nośników reklamowych i innych projektów. Nasze wydruki to projekty w wielu formatach, rozmiarach i stylach. Oprócz typowych druków wykonujemy również naklejki, banery, wydruki na foliach i foliach samochodowych. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą.

pozostańmy w kontacie

Zapraszamy do przejrzenia ostatnio wykonanych realizacji i obserwowania naszych mediów społecznościowych, na których oprócz zdjęć wykonanych prac zamieszczamy również informacje np o dniach wolnych od pracy, informacje odnośnie rekrutacji itp.

aktualności