Grafika to obietnica,
montaż to jej realizacja

Projekt i montaż to dwie strony tego samego medalu. Obie muszą błyszczeć.

Projektowanie to teoria i wiedza. Montaż to praktyka i doświadczenie. Firma, której powierzasz swoją reklamę, powinna mieć i to, i to.

Dlatego Omnigraf zapewnia usługę od A do Z:

Reklamujemy, montujemy, serwisujemy. Każdy wykonany u nas projekt możemy wydrukować, a każdy nasz wydruk zamontować, nakleić czy rozwiesić.

Wierzymy, że dopiero taka kompleksowa obsługa pozwala wykorzystać 100% możliwości reklamy.

Oferujemy montaż billboardów i banerów, oklejanie aut osobowych i dostawczych, folie na okna i drzwi, wszelkiego typu serwis (wymiana starych kasetonów, zmiany w projekcie, naprawy konstrukcji) i wiele innych produktów.

Łączy je wielki format i wielka jakość. To tylko dwa kroki:

WYBIERZ PROJEKT

U nas załatwisz wszystko w jednym miejscu: zaczynamy od rozmowy o Twoich potrzebach, a kończymy na wielkiej reklamie przyciągającej wzrok i zamówienia przechodzących klientów.

Jaką reklamę potrzebujesz, i na kiedy?

WYBIERZ MIEJSCE

Gdy wydruk, kaseton lub reklama jest już gotowa, przystępujemy do realizacji. Oklejenia aut wykonujemy w naszej pracowni, montaż banerów czy billboardów na miejscu wskazanym przez klienta.

Pilnujemy każdego szczegółu, bo wiemy, co tkwi w szczególe. Przez lata wykonaliśmy tysiące montaży w całym regionie. Reklamy wiszą i działają, a klienci wracają. To najlepsze potwierdzenie jakości.

W większości przypadków na montaż wystarczy nam jeden dzień roboczy.

Dobrą reklamę trzeba jeszcze dobrze wykonać. Wtedy klienci widzą to, co chcesz im pokazać, i częściej działają tak, jak Tego oczekujesz.

To po montażu ocenią Cię klienci. Oni nie widzą projektu, tylko gotową reklamę. Dlatego tak niezwykle dbamy o ten etap realizacji.

montaż i serwis

pozostańmy w kontacie

Zapraszamy do przejrzenia ostatnio wykonanych realizacji i obserwowania naszych mediów społecznościowych, na których oprócz zdjęć wykonanych prac zamieszczamy również informacje np o dniach wolnych od pracy, informacje odnośnie rekrutacji itp.

aktualności