Omni-eksperci od skutecznej reklamy

Omnigraf dostarcza swym klientom reklamę. To studio graficzne, drukarnia i montaż w jednym. Marka jest nowa, ale tak naprawdę istniejemy już od 2009 r. (jako marka KKL Studio).

Mamy sprzęt, talent i doświadczenie. Klienci wracają do nas od ponad 10 lat, a przecież mogli by łatwo pójść do konkurencji.

To najlepsza gwarancja, że Ty również możesz być zadowolony z rezultatów, jakie dostarcza Omnigraf. Zadbamy o to.

PROFESJONALIŚCI

Idąc do Omnigrafu, możesz być spokojny. Tu pracują tylko profesjonaliści, którzy od lat zbierają pochwały klientów. Obsługujemy małe, średnie i duże firmy z regionu i całego kraju, dostarczając im wszystko, czego potrzebują: od projektu po montaż zaakceptowanej reklamy. Jesteśmy dumni, że możemy stać się małą, ale ważną częścią sukcesów naszych klientów.

PASJONACI

Design i poligrafia to coś więcej niż zawód. Za pomocą formy i koloru budujemy argumenty, które mają przekonywać odbiorców do działania. Działamy w pełnym porozumieniu z zamawiającym, ale też staramy się go zaskoczyć; zawsze pozytywnie.

Projektujemy, drukujemy, montujemy — ale przede wszystkim słuchamy klienta. To najważniejsze, co wyróżnia naszą firmę.

W Omnigrafie nie ma przypadkowych ludzi, dlatego nie otrzymasz tu przypadkowego projektu.

Ludzie

pozostańmy w kontacie

Zapraszamy do przejrzenia ostatnio wykonanych realizacji i obserwowania naszych mediów społecznościowych, na których oprócz zdjęć wykonanych prac zamieszczamy również informacje np o dniach wolnych od pracy, informacje odnośnie rekrutacji itp.

aktualności