W kolorze i w terminie już od 2009 roku

Omnigraf to marka zbudowana na doświadczeniu i kreatywności. Drukujemy, montujemy i projektujemy reklamy już ponad 10 lat.

Do jesieni 2019 działaliśmy pod nazwą KKL Studio. Nowa nazwa Omnigraf mówi wyraźniej, kim jesteśmy i co potrafimy — sprawdzonymi ekspertami, którzy dotrzymują danych klientom obietnic.

OMNIGRAF ZNACZY: WSZYSTKO, CO WIĄŻE SIĘ Z DRUKIEM

Jednym telefonem można u nas załatwić wszystko: małe i duże projekty, montaż i dostawę. Robimy to, co jest potrzebne, by klient odniósł sukces.

Wychodzimy z założenia, że to my pracujemy, a nie klient; klientowi ma być wygodnie. To część naszego standardu jakości.

ZNANI JAKO KKL STUDIO...

K to kreatywność i kompetencja. L to lider. KKL Studio powstało w styczniu 2009 r. i już wtedy miało bardzo kompleksową (znów na K) ofertę: projekty graficzne, druk małych i dużych formatów, serwis i montaż reklam, oklejanie aut i wiele innych usług.

Przez te lata sprawdziliśmy się jako zaufany i niezawodny dostawca firm na terenie całego kraju: małych i dużych, polskich oraz oddziałów firm zagranicznych. Obsługujemy różne branże, dopasowując się do oczekiwań każdego klienta.

Po ponad 10 pracowitych latach, zdobyciu bazy klientów i reputacji nadszedł czas na rozwinięcie własnej marki.

Do wypracowanych zalet Studia KKL chcieliśmy dodać nowoczesność i energię rozwijającego się zespołu.

Tak narodził się Omnigraf

...OBECNIE JAKO OMNIGRAF

Dlaczego taka nazwa? Bo „omni” znaczy „wszystko”, a „graf” odnosi się do tego, co robimy na co dzień. Omnigraf to bardzo wszechstronna firma reklamowa.

Słowem — Omnigraf zajmuje się wszystkim, co dotyczy dobrze zaprojektowanej i dobrze wykonanej reklamy.

Naszą dewizą jest „w kolorze i w terminie”. Mówimy nią o łączeniu artystycznej swobody z solidnym podejściem do każdego zlecenia. Jesteśmy nie tylko twórcami, ale i profesjonalistami.

Nowa nazwa, logo i strona to więcej niż retusz. Są potwierdzeniem zdobytego doświadczenia oraz przygotowaniem na nowych klientów, nowe czasy i nowe wyzwania.

Istniejemy, bo nasi klienci odnoszą sukcesy. To pokazuje, że nasze projekty są skuteczne. Tak jest od 2009 r. Jesteśmy z tego bardzo dumni.

Jesteśmy gotowi do działania i zapraszamy do rozmowy o projekcie. Jak możemy pomóc Ci zdobywać więcej klientów?

historia

pozostańmy w kontacie

Zapraszamy do przejrzenia ostatnio wykonanych realizacji i obserwowania naszych mediów społecznościowych, na których oprócz zdjęć wykonanych prac zamieszczamy również informacje np o dniach wolnych od pracy, informacje odnośnie rekrutacji itp.

aktualności