Drukuj w omni-jakości

Co to jest omni-jakość? To więcej niż druk. To całościowe podejście do klienta i jego biznesu.

„Omni” znaczy wszystko, bo nasi drukarze potrafią wszystko. Wszystko, co ma znaczenie dla klienta.

Działamy szybko, bo mamy park maszynowy na miejscu. Jakość jest świetna, bo świetne są zarówno maszyny, jak i ludzie, którzy na nich pracują.

Z entuzjazmem pracujemy dla małych i dużych firm. Klienci są różni, ale jakość jest zawsze tak samo wysoka.

Jesteśmy tu po to, byś miał więcej zamówień. Gdy nasze reklamy działają, masz powód, by do nas wracać. Proste, rozsądne, biznesowo uczciwe.

Omnigraf to po prostu drukarnia od realizowania Twoich celów.
Zapraszamy:

WYBIERZ FORMAT, PAPIER I NAKŁAD...

Projektujemy wszystko, co potem drukujemy, montujemy i serwisujemy: od małych ulotek po wielki format. Nasi graficy to ludzie pełni ciekawych pomysłów, którzy zawsze mają dla Ciebie czas.

...A RESZTĘ ZOSTAW NAM

Już od 2009 r. (do 2019 pod marką KKL Studio) pomagamy firmom z okolic i całej Polski zdobywać uwagę, udział w rynku i zamówienia dzięki drukom, które łączą najwyższą jakość z najkrótszymi terminami.

Nigdy nie miałeś „własnej” drukarni? Teraz masz. Jedynym zadaniem naszych specjalistów jest dostarczyć Ci materiały do sukcesu.

Znamy się na tym, co robimy. Robimy to, na czym się znamy.

drukarnia

pozostańmy w kontacie

Zapraszamy do przejrzenia ostatnio wykonanych realizacji i obserwowania naszych mediów społecznościowych, na których oprócz zdjęć wykonanych prac zamieszczamy również informacje np o dniach wolnych od pracy, informacje odnośnie rekrutacji itp.

aktualności